Autor: Helena Jurić, 4. 11. 2016.

U subotu, 12.11.2016.godine s početkom u 10,00 sati u prostorima amfiteatra Medicinskog fakulteta u Splitu održat će se svečanost otvaranja i početak rada prvog Centra izvrsnosti iz matematike.

Osam učenika naše škole ostvarilo je status polaznika Centra izvrsnosti iz matematike. Svi učenici koji se nalaze na popisu polaznika Centra izvrsnosti iz matematike moraju nazočiti svečanosti otvaranja. Vaš dolazak se očekuje u 9,00 sati radi organizacije pripreme otvaranja i protokolarnih potreba, te radi podjele opreme i materijala za polaznike centra.

Nakon same svečanosti polaznici i mentori će odmah započeti s radom u samom prostoru amfiteatra zajedničkim popularnim predavanjima iz matematike uvaženih gostiju.

Čestitamo i želimo uspješan rad svim učenicima koji su stekli status polaznika Centra izvrsnosti iz matematike.

« Ožujak 2024 »

Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju / Dinka Šimunovića 10, HR-21230 Sinj / gimnazija-dsimunovica-sinj.skole.hr / ured@gimnazija-dsimunovica-sinj.skole.hr